Medyum Akif Özer Yorumları

Merhaba Değerli _Kardeşlerim Ben Medyum Akif Özer Aslen Giresun Espiye’liyim  1978 Doğumluyum Yaklaşık Sizlere 26 yıldır Medyumluk Hizmeti Vermekteyim,

Sizler için birden fazla çalışma konularında vakıfım, havas ilmi, ledun ilmi, vefk ilmi, hüddam ilmi gibi konularda çalışmalar yapmaktayım,

Aşık Etme , Bağlama , Giden Eşi Sevgiliyi Geri Getirme, Büyü Bozma Konularında %100 Etkili Çalışmalar Yapmaktayım Değerli Ziyaretçilerim Bu Gibi Soru Ve Sorunlarınız Olursa Çekinmeden İletişime Geçiniz.

Lütfen Sizlerin Görüşleri Bizler İçin Değerlendirin…

Medyum Akif Özer Yorumları” için 39 yorum

 1. Selamlar ben Konya’dan Şahin, ben de başımdan geçeni anlatmak istiyorum. Ben de eşime çok bağlı ve onu her şeyden çok seven bir adamdım. Fakat eşimin ailesi, zaman zaman bizi ayırmak için çok efor sarf ediyorlardı. Kaynanamla sürekli kavga ederdik ve bu da yuvamızı buz gibi soğuturdu. Sonunda kaynana muvaffak oldu ve bizi ayırmayı başardı. Geçici bir durumdu sevgim azalmamıştı onu özlüyordum. Ama eşimin sevdi çıtası, ailesini bana tercih edecek kadar cılızdı. Onu tamamen kendime bağlamak için bağlama büyüsü yaptırdım. Bu işlemin uzmanı da Akif hoca idi ve ben de Akif Özer hocaya bu işlemi yaptırdığım için çok iyi bir karar vermiştim. Eşim artık ailesinin aramıza girmesine izin vermiyor.

 2. Selam ben de Antalya’dan yazıyorum, bizim buralarda biraz mutaassıb aileler var. Bizde kızlar çok fazla girişken ve serbest değildirler. Ama aşk bu ya! Gerçekten de aşk, anane Gelenek görenek hiç dinlemiyor. Gönül sevdiğini elde etmek istiyor bazen ailelerinizi karşınıza almanız gerekebiliyor hatta aşk için tüm dünyayı karşınıza almanız gerekebiliyor. Ben de o kadar derinlemesine aşık olmuştum. Ne yapacağımı bilemez bir halde Hikmet’e olan aşkımı mutlu sona ulaştıracaktım. Ondan pek bir girişim ruhu yansımıyordu harekete ben geçmeliydim. Bana karşı aşırı bir sevgisi yok gibiydi ama ben onu çok seviyordum. Üstelik evlenme çağına gelmiştim ve geçiyordum. Ailem beni akrabam olan ve hiç sevmediğim biri ile evlendirmek istiyordu. Ben ise Hikmet’i seviyordum. O da beni o kadar çok severse belki istetirdi. Bu amaçla ben de aşk büyüsü yaptırdım. akif hoca aşk büyüsü işlemi ile hayatımı çok kolaylaştırdı sağ olsun.

 3. Selamlar Ahmet Ben. Yorumlarınızı zevkle okuyorum ben de bir katkıda bulunmak istedim. Bundan 6 yıl önceydi işlerim çok bozulmuştu ve eşimin ailesi beni yanına almak istedi. Onların kölesi olarak çalışmaktansa işsiz kalmayı yeğledim. Ama bu tatsızlık eşimle benim aramı da açtı. Onları reddedince, eşim bana bakamıyorsun dedi. Ben baba evine gideceğim dedi. Ve dediğini yaptı gitti. Bazı kadınlar sevilmeyi hiç hak etmiyor. Neyse, ben bu kadınla evli kaldım ve bir şeyler paylaştık. Bunların benim için önemi vardı. Onun için sanmıyorum önemli olsundu. Ama onu kendime bağlarsam, artık sırtımı sağlama alırsam dedim, ondan kaynaklı hiçbir sorun çıkmaz diye düşündüm. Ben de kaşık büyüsü yaptırdım Zaten ben onu seviyordum onu da bağlayınca geri döndü. Canım cicim aşkım ile başlayan her sözü bana eskisi kadar keyif vermese de ben onun beni yüz üstü bırakmasını hiç hazmedemedim. 6 yıldır da ne desem 2 etmiyor ama onu eskisinden önceki kadar sevmiyorum.

 4. Herkese selam bende askerlikten geldikten sonra evlenmek istedim. Çünkü güzel bir işim var ve para kazanıyorum. Fakat benim çok sevdiğim kız hakkında Benim ailem iyi şeyler düşünmüyor onu çok fazla serbest buluyorlar. Aklımın bir karış havada olduğunu düşünüyorlar aynı şekilde onu seçtiğim için benim de aklım bir karış havada olduğunu söylüyorlar. Ailemize layık biri olmadığını düşünüyorlar ve onun hakkında iyi şeyler konuşmuyorlar. Tabii bu konuşmalar onun kulağına gitti Bu nedenle kız beni arayarak evlenmemizin imkansız olduğunu söyledi. Aradan 2 ay zaman geçti bir biz birbirimizle konuşmadık ama her geçen gün ona daha çok aşık olduğumu anlamaya başladım. Sonuçta Evlenecek olan kişi benim ve yuva kuracak olan kişi benim ailemin kararlarının belli bir noktaya kadar olması gerekiyor gerekirse ailemin bu düşüncelerini değiştirmek için Medyum yardımı almak istiyorum.

 5. Bağlama Büyüsü öyle kolay kolay yapılan bir büyü veya kolay kolay olacak bir büyü değil. Kesinlikle Medyum Akif Özer Hoca gibi başarılı, işin uzmanı olmuş kişilerle iletişime geçmelisiniz.

 6. Merhaba medyum akif hocam, Bağlama büyüsünün yan etkileri var mı? Daha doğrusu kesin çözüm mü? Çok yakın bir kız arkadaşımı kendime bağlamam gerekiyor. Ve bunu sadece siz başarabilirsiniz. Bağlama büyüsüyle bunu nasıl yapabiliriz hocam?

 7. Bağlama büyüsü için medyum akif özer hocama nasıl ulaşabilirim. Ben medyum ve büyücülere inanmıyorum aslında ama ben akif hocaya çok güvendim arkadaşlar da çok önerdi kendisini. Kendisini aramalimiyim korkuyorum aslında ama bu büyüyü mutlaka yaptırmam gerekiyor.

 8. Herkese selam sevgiler, Ben Neri, İzmir’de yaşıyorum. 3 ay önce 4 yıllık evli olduğum ve çok sevdiğim kocamla basit meseleler yüzünden bile devamlı kavga etmeye başladık. Kocam kırıcı olmaya başlamıştı ve hakaret dayak seviyesine kadar düştü ilişkimiz. Artık karşılıklı olarak birbirimizi gerçekten kırıyorduk en son kavga ettikten sonra bu böyle olmaz dedik ve konuşmaya karar verdik. İkimizin ortak kararı değildi, o ayrılmak istedi. Babamlara gittim. Öyle kaldı 2 ay ne aradık ne konuştuk birbirimizle. Aklımız başımıza gelir diye bekledik. Ben onu çok sevdiğimi anladım o dönem. Kaybetmek istemiyordum. Papaz büyüsü yaptırarak onu kendime bağlamak istedim. Bunu en iyi kim yapıyor? Tabi ki Akif Özer Hoca… Onu aradım ve yaptırdım bu büyüyü. 3.ay beni aradı ve yaptıklarına pişman olduğunu söyledi. Tekrar birleşmek istediğini söyledi. Ben de kozlar elimde olduğundan işi ağırdan aldım bazı şartlar ileri sürdüm. Kabul etti. Şimdi çok mutluyuz.

 9. Selam ben de Ferhat yorumlara Bursa’dan Yazıyorum. Ben de sizler gibi evlenmek isteyen fakat bir türlü bu fırsatı yakalayamayan şanssız insanlardan biriydim. Ama galiba insan kendi şansını kendi belirliyor. Olacağa bırakmadan dizginleri ele alarak, kararlı bir şekilde, amacının peşinden gidenler, nedense hep şanslı oluyorlar. Yani onlar başarmak için gerekli olanı yapıyorlar aslında. Ben de bu düşünce ile hareket ettim. Bu kadar talihsizliğe boyun eğmek yerine, ben de şansımı zorlamak için evlilik büyüsü yaptırmaya karar verdim ki, kara bulutlar benim yaşamımdan uzaklaşsınlar. Yaptığım işlemin faydasını görmem 3 ayımı aldı ama bu kez eski aksilikler ve engeller yoktu. Yani evlilik büyüsü gerçekten Akif hoca ile işe yaradı diyebilirim.

 10. Merhaba arkadaşlar ben Leyla, arkadaşlar ben de sizlere basımdan gecen bir olayı anlatmak istiyorum benim 4 yıllık düzenli bir ilişkim vardı evli değildik ne yazık ki… evlenmeyi düşünüyorduk ama… son zamanlarda ne olduysa sevgilim bana karşı olan hareketleri değişmeye başladı havalar afralar tafralar. Elimi sallasam elliler vs… Derken ben anladım ki iş kötüye gidecek. Hor görmenin hakaret etmenin dozu arttı. Hatta dayak bile yedim. Ama bu böyle olmaz dedim ve akif hocayı aradım. Dedi ki size kaşık büyüsü yapayım bu da bir bağlama büyüsüdür. Tamam dedim. Yaptı sağ olsun. Kaşık büyüsü bizi yeniden birbirimize bağladı. Benden özür diledi bana haksızlık yaptığını benden ayrılırsa öleceğini söylemeye başladı. Tabi bunlar beni çok mutlu ediyor. Evlilik planlarımızı da yaptık.

 11. Merhaba ben Selma, Trabzon’dan yazıyorum size. Benim sevdiğim insanla aramız çok iyiydi ama benim sorunum kıskançlıktı. Yani ben onu başkaları ile görmek paylaşmak konusunda son derece titiz biriyim kıskançlık hayatımızı kötü etkiledi. Sevdiğim adam bu davranışlarımdan bunaldı ve beni terk etti. Hata bende idi ama onun da beni terk etmesi beni o kadar da çok sevmediğinin kanıtıydı. Bu sevgiyi arttırmak gerekiyordu. Başka bir insana yeniden aşık olamazdım buna enerjim de gücüm de isteğim de yoktu. Bağlama büyüsü için başvurmamın nedeni bu idi. Sonunda Medyum Akif Özer hocadan bağlama büyüsü için yardım istedim. İyi ki de yardım istemişim onu kendime yeniden bağlamamı sağladı.

 12. Selamlar iyi akşamlar, ben Edirne’den yazıyorum. Benim de kısmetim açılmadı ve böyle giderse, hiç açılmayacak. İşsizlik parasızlık nedeni ile büyük bir sıkıntı içindeyim. İnternet’te bile komşuların neti ile giriyorum. Onların ikinci el bilgisayarlarını kullanıyorum. Evim işim yok kim beni ne yapsın. Köşede birikmiş az param var. O nedenle dikkatli bir seçim yapmak istiyorum. Medyum aradığımda binlerce farklı medyum İnternet’te var ama kimlere güvenebileceğiz bilmiyorum. Bana etkili ve esaslı bir hoca lazım ki, kısmetimin açılmasına feci şekilde ihtiyacım var. Bir kaç kişi bana Medyum Akif Özer hoca önerdiler. Kendisini arayacağım.

 13. Merhaba herkese iyi sohbetler, büyü işine aklı yatmayan insanlardan biri olarak, akla uygun olmadığını düşündüğüm için sorunlarımı kendi kendime çözmek yolunu hep seçtim. Ama çok gerilerde kaldım ve hiç bir şeyi de çözemedim. Hele konu aşk olunca tamamen perişan oluyoruz çözümsüz kalıyoruz. Bu nedenle denemekten zarar gelmez diye bir hoca ile görüştüm. Sözde sevdiğim kızı bana bağlayacaktı. Parayı verdikten sonra gidiş o gidiş. Bir daha telefonlarına dönmedi sonra da hattı kırdı attı. Paragöz olmayan, işini çok iyi yapabilen gerçek bir medyuma ihtiyaç duyuyorum. Aşk büyüsü yaptıracağım ardından da şirinlik büyüsü yaptıracağım.

 14. Selam ben de Kocaeli’nden Havva , biz bir köyde yaşıyoruz. Geçim sıkıntısı yaşadığımızdan şehir merkezine taşınmaya karar verdik. Yeni taşındığımız eve komşu olan 4 genç çocuklu bir temiz aile vardı. Onların ortanca çocuğu Yasin’e aşık oldum. O da bana aşık oldu sanıyordum ama hem benimle hem de mahallede başka kızlarla da bağı varmış. Buna en iyi cezanın aşk büyüsü olacağını düşündüm. Ona aşk büyüsü yaptırmaya karar verdim. Kapımda deli divane oldu. Gözü benden başkasını görmez oldu. Bu ilgi sıkıcı olmaya başladı ve ben de 3 ay sonra bu büyüyü bozdurdum. Anladım ki görünen dünyanın altında hiç bilinmeyen gerçek bir dünya daha var. Anladım ki, hiçbir şey göründüğü gibi değil.

  1. Günaydın herkese, Adıyaman’dan yazıyorum. güzel yemeklerimiz sıcak insan ilişkilerimiz var. Ama her şey güllük gülistan değil tabi. Ailede bana göre sevgi en önemli şey ve sorunlarla başa çıkmak için tek güçtür. O zayıflayınca da insanlar arasında çekişmeler başlıyor. Bende de aynı sorun oldu. Eşimle aramdaki bağ kopma noktasına geldi. Buna ek olarak işlerim bozuldu konsantre olamadım. Bir lokantada çalışıyordum ve kovuldum. İşler iyice sarpa sarmıştı. Çıkış yolu bulamıyordum. Son çare ben de medyuma baş vurdum. Bağlama büyüsü ile sorunun hallolacağını umut ettim ve doğru medyum ile çalışarak bunu başardım. Eşim bana, her türlü sorunla başa çıkabileceğimizi söyleyip duruyor şimdi. Bu da bana manevi güç veriyor. Yeni bir işe başladım. Geliri de 1.5 kat daha fazla.

  2. Lalelerin Ülkesi hollanda’dan selam herkese. Ben de meramımı anlatacağım bir esaslı hoca arayışındaydım. Sorunum şu eşime karşı bir türlü eski heyecanı duyamıyordum. Onu çok itici ve dayanılmaz bulmaya başlamıştım. Fakat sorun onda değildi. Bende idi. Ben de bağlama büyüsünü kendim için yaptırdım. Eşimi kaybetmek istemiyordum ama onunla da hiç mutlu değildim. Çıkılması zor bir durumdu. Akif hoca dedi ki size büyü yapılmış. Siz bu yüzden dışarıda onu çok özlüyorsunuz kavuşunca da kaçmak istiyorsunuz. Büyüyü bozacak işlemler yaptı sonra da bağlama büyüsü yaptı. E tabi sonuçlar harika oldu. Ben de herkese tavsiye ediyorum.

 15. Herkese iyi günler, ben Melike ben de Gaziantep’de yaşıyorum. Benim sevdiğim adamla kavuşmam sanki güneşin batıdan doğması kadar imkansızdı. Ben onu içten içe ölesiye seviyordum ama o ve ailesinin başka hesapları vardı. Ben de çözümü bağlama büyüsünde buldum. Duydum ki Akif hoca bu işin uzmanı imiş. Bir konuşalım diye düşündüm ve onu aradım. Sonunda duymak istediklerimi söyledi. İşlem bağlama büyüsü ildi ve bunu yaptırdım. Çok memnun kaldığım için ben de yorum yazmaya karar verdim. Belki balı dertte olan be bir çözüm bulamayan insanlar için harika bir çözüm olabilir. Bağlama büyüsüne baş vurmadan kesinlikle umutsuzluğa kapılmayın derim. Ben sevdiğime kavuştum ve onu kendime bağladım. Umarım bu birliktelik ömür boyu sürer.

 16. Merhaba ben Ahmet, Hatay’da yaşıyorum ben de başımdan geçen bir olayı anlatmak istedim. Bizde bir amca oğlu kuzeni ile evlenmeye karar verdiyse, başkası onu alamaz. Benim derdim de bu. Bir kıza aşık oldum ama kuzeni onunla evlenmek istemiş. Kız bu genci hiç sevmiyordu belki de o yüzden bana bağlanmıştı bilemiyorum. Kızı kaçırmak istedim gönlü razı olmadı. Onun bana karşı sevgisini arttırmak için ve onu kendime tamamen bağlamak için bağlama büyüsü yoluna başvurdum. İlk medyum bana bir siyah beyaz bir kopya kağıt yollamıştı ve işe yaramadı tabi. Bu olayı Akif hocaya anlattım kendisinin gönderdiği vefk tamamen güzel kokular yayan mürekkeple yazılmış esaslı bir vefkti.

 17. Medyum Akif Özer Hoca, güvenilir bir medyum hocadır, Abime gayet iyi çalıştı ve Abim çok çok iyi oldu öyle güzel yapıyor’ki çalışmalarını sonucunu kesin alıyorsunuz. Ben size kesinlikle tavsiye ederim…

 18. Slm. Mahmut ben ve 25 yaşındayım,evlenmek için epey geç kaldığımı düşünüyordum. Oturduğum şehir Burdur… Ben de bir kızı sevdim, hem de ölesiye sevdim ama ailesi vermek istemediği için çaresiz kalmıştım. Sonunda bu işin bir hal yoluna bakmaya karar verdim. Kız bana karşı boş değildi ama ailesini dinliyordu. Onlar beni istemediği için o da onlara uydu. Ama ben bunu kabul etmek istemedim ve aşk büyüsü yaptırmak istedim. Başvurduğum kişi medyum Akif Hoca oldu. Bu Hoca bana çok yardımcı oldu telefonda çok güzel konuştu ve benim çaresizliğime çare olabileceğini ifade etti. Sonra aşk büyüsü için işlem başladı, 10 gün sonra kargodan vefk aldım ve kendimle taşımaya karar verdim. Bakalım ne olacaktı? Sonuçlar için 3 ay beklemek zorunda kaldım. Ara ara medyum Akif hocayı arayıp bir gelişme olmadığını ifade ediyordum. Nihayet büyü tuttu veya tesadüf de olabilir bilmiyorum. Ailenin önde geleni devreye girdi ve sevenleri ayırmayın dedi. Herkes onu dinledi. Neler olduysa vefkten sonra oldu.

 19. Eşimle benim aramda su sızmazdı ve 5 yıl güzel bir evliliğimiz oldu. Sonra eşim kötü arkadaşlar edinmeye başladı. Bu arkadaşların onu yoldan çıkardıklarını seziyordum eve geç gelmeye ve parasını çarçur etmeye bizi eksik komaya 2-3 ay devam etti. Kavga etmeye başladık. Ayrılma noktasına geldiğimizde medyum akif özer hoca ile irtibata geçtim ve geri getirme işlemi yaptırdım. Sonuçları da 2 ay içinde aldım.

 20. Benim medyum akif özer hoca ile çalışırken en çok sevdiğim şey, sorunu çözünceye kadar mesele ile ilgilenmesidir. Bir vefk hazırladığında, işim bitti deyip kestirip atmıyor en azından. Durumu takip ediyor ve ilgileniyor. O yüzden gerçek bir hoca ile çalışmak isteyenler bana göre Medyum akif hocayı denemelidir

 21. Merhaba kısmetsiz evet ben yaptırdım, bundan 5 ay önce ve çok güzel oldu hayatım. Daha önceleri ben de senin gibiydim, tüm kapılar yüzüme kapanıyordu ama şimdi o sorunum gitti. Çok şükür el attığım her projede başarı üstüne başarı elde ediyorum. Bence kendine bir iyilik yap ve sen de medyum akif özer hoca ile çalışın.

 22. Diğer işlemleri bilmem ama Bağlam büyüsü söz konusu ise ben de medyum akif özer hocayı öneriyorum. Hoca işin peşini bırakmıyor, işine hakim ve çok eski zamanlardan beri nerde ise 30 yıldır bu işi yapmakta. Arapça biliyor Ebcet matematiğini biliyor, vefk hazırlama yöntemlerine hakim bir hoca. O yüzden ben de ona güvenip bağlama büyüsü yaptırmıştım doğru karar verdiğimi 14 gün sonra anladım. O yüzden kendisine çok teşekkür ediyorum.

 23. Kısmetsiz adı tam bana göre bir ad. Elimi neye atarsam kuruyor, ben hangi işe girmeye çalışırsam batıyor. 26 yaşıma geldim bekarım. Yani hiç bir şey yolunda değil. Akrabaların içinde değer görmüyorum çünkü başarısız biri olarak görüyorlar. Çoğu selam da vermiyor. Hiç bir çıkar yol bulamıyorum. Acaba medyum Akif hoca ile çalışsam, kısmet açma işlemini başarabilir mi? Daha önce yaptıran var mı?

 24. Son 2 ay içinde 4 farklı medyum hoca için başvuruda bulundum ve İnternette 4 medyum hocada karar kıldım, onları telefonla aradım isim vermeyeceğim ama kötü kandırıldım. Doğrusu 10.000 TL kaybettim. Sonra aramaya devam ettim, sorunum eşime yeniden kavuşmaktı ve yuvamı kurtarmak istiyordum. Medyum akif hoca ile görüşmek, şimdi anlıyorum ki benim için şans idi. Telefonda bu sorunu büyütmemem gerektiğini anlattı, her gün bu konuda Büyü hazırladığını anlattı ve ne yapacağını tek tek açıkladı. İçim ferahladı hoca paragöz biri de değildir, işini çok iyi yaptığını ben kendi işlemimden biliyorum. Bağlama büyüsü sonrası herşeyin güzele doğru gitmesi tesadüf değil bana göre…

 25. Benim çok güzel bir karım vardı, bir oğlumuz da oldu ama bu kadından gün be gün soğumaya başladım. Ona yakın hissetmiyordum ondan kaçmak istiyordum. 3 yıl iyi giden ilişki nasıl böyle oldu bilmiyorum ama onu boşadım. Çocuk onda kaldı ve ve karım baba evine döndü. 5-6 yıldır ayrıyız ve benim de kısmetim kapandı. O da evlenmedi. Bu konuda medyum akif hocadan işlem yapması için yardım istedim 3 gün önce. Bakalım sonuç ne olacak.

 26. Gerçekten güvenilir bir medyum hoca. bağlama büyüsü yaptırdım kısa sürede sonuç aldım teşekkür ederim sizlere esen kalın…

 27. 4 ay önce ben medyum akif hocam ile çalışma fırsatı buldum, bana görevini en doğru şekilde yapabilen tek medyum hoca odur. Sorunum sizler gibi sevginin bitmesiydi, gücüm kalmamıştı benim kontrolüm dışında gelişiyordu olaylar. 17 yıllık eşim boşanmak istediğini söyledi. Bunda tabi ki kötüleşen ekonomik durumumuz da etkiliydi. Aşk ile birliktelik tek başına yürümez eşim çocukları da alıp baba evine gitti ve 5 ay dönmedi. Ben çaresiz kaldım ve medyum akif hoca ile irtibata geçtim. Bana sorunu çözeceğini ve geri getirme büyüsü ile işi halledeceğini, benim sabırlı olmamı ve şükretmem gerektiğini söyledi. Sakinleştirdi iyice. Ben de kendini gidişata bıraktım.Hocanın geri getirme büyüsünün tesir etmesi 21 gün aldı. Belki büyü yapmasaydım da geri gelecekti diye düşündüğüm anlar da oluyor ama VEFK ile kesin döndü. Şimdi herşey çok güzel. Maddi sıkıntılarımızı geride bırakıyoruz.

 28. Medyumlarla tanışmam, ancak işlerimin ve aşk hayatımın kötüye gitmesi ile oldu. Bir kaç hoca vardı çevremde yani internette değil. Onlarla görüştüm eşimin beni görmeye dayanamadığını ve ayrılmak istediğini söyledim. Her şey yolundayken neden böyle bir karar aldığını bilmiyordum. Hocalar da işlem mişlem yaparız dediler ve işlemler hiç bir işe yaramadı. Eşimle benim huzurumuz kalmadı iki düşman gibi olduk. Sonra öğrendim ki eşimin mustakbel annesi bizi ayırmak için, büyü yaptırmış. Büyüsü de tutmuş . Kızını benden almakta kararlıydı. Güç yetiremedi ve bana büyü yaptı. Şimdi bu büyüyü bozmak için esaslı ve gerçek bir medyum bulmak gerekiyordu. Sonunda ben de 1-2 aylık aramalar sonunda medyum hocam ile çalışmaya karar verdim. Hoca sağ olsun, çok iyi davrandı ve çalışmaya başladık. Eşimde yumuşama ve pişmanlık görünce umutlandım ve ilk iş, başka bir şehire taşınmak oldu. O kaynanadan uzaklaşmam gerekiyordu. Sonunda yeni taşındığım şehirde de güzel bir iş buldum. Eşimle şimdi mutluyum.

 29. Türkiyenin Guvenilir Gercek Medyum Hoca daha once bircok islem yapan ve bu islemleri ile insanlara yard?m edebilmis olan hocad?r.

 30. Selamlar 33 yaşında bir bayanım 2 evlilik yaptım.Yine de mutlu olamadım. Bu şanssızlığı ortadan kaldırması için bir çok medyum hoca ile çalıştım ama hiç biri benim derdime derman olamadı. Gözüme kestirdiğim yeni sevgili kendime aşık etmek istedim ve bunun için de en son medyum hoca ile çalışmaya karar verdim. Kendisi benim için kısmet açma vefki hazırladı ve sevdiğim adamı bana bağlamak için bağlama büyüsü yaptı. Sonuçlar için 30 gün beklemek çok heyecan vericiydi. Bu arada da hoca sürekli herşeyin düzene gireceği konusunda beni teselli ediyordu. Sonunda bu adamın dikkatini çekmeyi başardım. Şimdi çıkıyoruz

 31. Medyum hocamız dünya çapında en iyi medyumlardan bir tanesidir bu kadar güzel yorumlara sahip bir insan olması ve bizler için yardımcı olması daha neyi anlatayım ki bende çok çok iyi sonuçlar aldım kendisine teşekkür ederim.

 32. İnsanları analiz etme ve geleceği görme becerilerine, sezgiye ve yeteneğe sahip olanlara medyum ya da medyum hoca denir. Bu özel insanlar güçlü inançları olan insanlardır ve diğer alanlarla da yani metafiziksel olarak astral alanlarda yaşayan varlıklarla temas kurabilirler. Onların desteği ile birçok kişisel sorunu çözebilir ve size gizemli bir büyü çözümü getirebilirler. Tabii ki bazı insanlar için geçerlidir bu söylediklerim. Gerçek medyum denildiğinde benim aklıma medyum akif özer hocanın gelmesinin nedeni, bağlama büyüsü yapması ve işin başarılı olmasıdır.

 33. Gerçek bir medyum hocaya ihtiyacım vardı, İzmir’den bir yakınım Akif beyi önerdi sağolsun işlerimizi çözdü allah razı olsun sizlerede tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın...