Evlilik Büyüsü

evlilik büyüsü

Evliliğe yönlendirme büyüsü özellikle evlilik konusunda ciddi anlamda korkular taşıyan kişiler üzerinde uygulanır ve kısa süre içerisinde etkisini güçlü bir şekilde göstermeye başlar.

Bu konuda daha önceden çalışmalar yapmış olan kişiler tarafından uygulanmakta olan bu büyü türü etkisini göstermeye başladıktan kısa bir süre sonra insanlar evlilik konusunda çok daha olumlu bir bakış açısına sahip olur.

Evliliğe ikna etme büyüsü her ne kadar sadece olumlu sonuçlar ortaya çıkarıyor gibi görünüyor olsa da yine de dinimiz tarafından uygulanması kesinlikle yasak olan davranışlar arasında bulunduğu için bu konuda çalışmalar yapmak yerine dua etmenizin çok daha sağlıklı sonuçlar vereceğini hatırlatmak istiyoruz..

“Evlilik Büyüsü” hakkında 1 yorum

  1. Hocam benim eşimle diğer eşimden bir kızım var sürekli onu disliyor ve benden uzak tutmaya çalışıyor çok kendini bilmez bı insan ben uysalim herlafi konuşuyor bana bundan iki çocuğum var çocuklarıma onu sürekli dislamalarini sevmeye eklerini bide elinden öper hocam 17yasinda olum sürekli kızı tehtit ediyor napmaliyim hocam çok cikarsizdayim yardımcı olacağız bı konu varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat